NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

Apartament prywatny – taras pow. ok. 60 m2

Lokalizacja: Gdańsk Jelitkowo, ul. Wypoczynkowa

Inwestor: prywatny

Opis koncepcji:

Głównym zadaniem projektanta było stworzenie pionowych przegród na obrzeżach tarasu w celu uniemożliwienia czworonożnym przyjaciołom wychodzenia na otwartą przestrzeń zieleni osiedlowej. Życzeniem Inwestorów było również wprowadzenia kameralnego oświetlenia oraz niewymagającej, zimozielonej roślinności, atrakcyjnej przez cały rok.

Na dużym tarasie, o południowej wystawie, zaproponowano prosty układ kompozycji oparty na drewnianych, podłużnych kwietnikach oraz kwadratowych podświetlanych donicach, stanowiących nie tylko pojemniki dla większych roślin lecz również element oświetlenia.  Kolorystyka kompozycji roślinnej  opiera się na chłodnych barwach, dobrze komponujących się z jasnymi deseniami kwietników i donic. Zastosowano niewymagające rośliny zimozielone, w tym: okazałe sosny gęsto kwiatowe ‘Jane Kluis’, dominanty umieszczone w podświetlanych donicach, w drewnianych kwietnikach natomiast zastosowano karłowe odmiany świerków: ‘Nidiformis’ oraz ‘Glauca globosa’, a także kwitnące krzewy: żarnowiec ‘Hollandia’ oraz tawułę. W celu urozmaicenia kolorystyki, szkielet nasadzeń uzupełniono o barwne nasadzenia jednoroczne, w tym: białą ba kopę, łososiowe werbeny oraz niebieskie przewieszające się lobelie. Podłoże zarówno w kwietnikach jak i donicach wyłożone zostało jednorodnym białym grysem.

Zdjęcia realizacji:

1b

2b

3b

NP 3

NP 4


logo jpg czyste

APPO – Autorska Pracownia Projektowania Ogrodów
Agnieszka Durlik
668-115-014
www.appo.com.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
siedziba: ul. Karlikowska 9, Borkowo k. Żukowa 83-330
pracownia: ul. Spokojna 11/10, Gdynia 81-549

APPO to młoda, prężnie działająca pracownia projektowania zieleni. Tworzymy indywidualne, jednostkowe projekty w oparciu o liczne konsultacje z Klientem, mające na celu jak najlepsze poznanie Państwa preferencji, upodobań oraz stylu życia. Staramy się, aby nowo zaprojektowana przestrzeń stanowiła komfortową, funkcjonalną oraz estetycznie spójną przestrzeń, w której każdy z użytkowników znajdzie coś dla siebie. Na każdym etapie, począwszy od fazy projektowej aż po wykonawstwo, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki