NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

Opis projektu:

Ze względu na niewielki obszar projektowanego ogrodu postanowiono wykorzystać pod względem funkcjonalnym przestrzeń do maksimum a co za tym idzie pozostawić minimalny teren na rośliny.Cały układ ogrodu zaprojektowano tak by optycznie wydawał się większy, jasne, kolorowe elementy wyposażenia ożywiają oraz urozmaicają przestrzeń. Działkę odizolowano od sąsiadów murem oraz trejażem podsadzonym pnączami. Działka jest silnie nasłoneczniona dlatego też taras z meblami ogrodowymi zacieniowano baldachimem. W rogu działki istniejące drzewo obudowano drewnianą skrzynią z możliwością chowania niewielkich przedmiotów.

Tuż przy drzewie zaproponowano zacienione pergolą siedzisko. Ten fragment ogrodu zrobiono na podwyższonym, drewnianym tarasie. Na rośliny zaprojektowano murowane misy o różnych wysokościach. W wyższej rabacie posadzono rośliny o ozdobnym ulistnieniu, wytrzymałe na susze oraz silne nasłonecznienie. Rośliny te maja również zasłaniać kącik pod trejażem by to miejsce miało bardziej intymny charakter. W niższych pojemnikach zasadzono zioła po to by korzystać z nich podczas grillowania w ogrodzie.

Wizualizacje:

ogrod przy segmentowcu

stol w ogrodzie

zakatek wypoczynkowy


logo firmy

Anna Skorupska
W Moim Ogrodzie
Worów 95
05-600 Grójec
tel. 505 317 339
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wMoimOgrodzie.com.pl

obszar działania: woj. mazowieckie

Absolwentka SGGW w Warszawie. Każdy swój projekt traktuje indywidualnie wpisując istniejącą architekturę w środowisko naturalne łącząc nowoczesność, funkcjonalność oraz piękno przyrody.

W Moim Ogrodzie oferuje projektowanie oraz wykonawstwo:
ogrodów przydomowych oraz wertykalnych

  • małej architektury
  • zieleni miejskiej
  • zieleni na tarasach oraz balkonach
  • aranżację wnętrz zielenią oraz dekoracje imprez
  • serwis pielęgnacyjny istniejących ogrodów

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki