NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

 


Portal Architektura Krajobrazu.info współpracuje z wieloma firmami i stowarzyszeniami z zielonej branży. Obejmujemy patronaty medialne nad różnymi konferencjami, akcjami, konkursami.
W przypadku zainteresowania współpracą z Portalem przy organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć, bądź objęcia przez Portal patronatu medialnego, prosimy o kontakt zTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Obecnie współpracujemy z:

 

Stowarzyszenie "Zieleń Polska" działa od 2004 roku. Główne cele organizacji to: integracja branży, propagowania idei tworzenia terenów zieleni oraz wprowadzanie standardów projektowania i wykonawstwa zgodnego ze standardami europejskimi. Stowarzyszenie jest jedynym polskim członkiem ELCA - European Landscape Contractors Association.

 

Związek Szkółkarzy Polskich jest największą organizacją szkółkarską w Polsce działąjącą od 1991 roku,  stowarzysza producentów drzew, krzewów i bylin, a także roślin owocowych. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Szkółkarzy (European Nursery Stock Association)

 

Agencja Promocji Zieleni powołana została przez Związek Szkółkarzy Polskich w 1998 roku, aby promować produkcję szkółkarską oraz popularyzować wiedzę o roślinach i kulturze ogrodniczej w społeczeństwie. Agencja m.in. zajmuje się organizowaniem corocznej wystawy "Zieleń to Życie", opracowaniem i wydawaniem bogato ilustrowanych zdjęciami Katalogów Roślin oraz organizowaniem konferencji i szkoleń.

 

W grudniu 1999 roku powstało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów. OSTO jest pierwszą i jedyną w Polsce organizacją powołaną dla Twórców Ogrodów. Twórców pojmowanych szeroko, bo i jako projektantów, jak też budowniczych terenów zieleni.

 

Ekologia.pl - Polski Portal Ekologiczny to platforma serwisów internetowych, skierowanych zarówno do firm, jak i odbiorców indywidualnych, będąca źródłem wiedzy, wiadomości i aktualności a także forum wymiany informacji w zakresie szeroko pojętej ekologii.

 

Dachyzielone.info - Strona e-kwartalnika "Dachy Zielone", nowego internetowego magazynu branżowego na temat dachów zielonych oraz innych, alternatywnych sposobów wprowadzania zieleni na tereny zurbanizowane.  Najważniejszym materiałom towarzyszą streszczenia w językach: angielskim i rosyjskim.

 

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki