NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

O portalu www.ArchitekturaKrajobrazu.info

 

PREZENTACJA PORTALU >>>

Portal Architektura Krajobrazu.info jest wiodącym portalem w zielonej branży.

Posiadamy największą bazę internetową firm należących do zielonej branży (projektantów, firm wykonawczych, producentów małej architektury), przedstawiamy książki i publikacje z zielonej branży. Portal powstał z myślą o wszystkich tych którzy przeprowadzają inwestycję od momentu poszukiwania projektanta poprzez wykonawstwo do pielęgnacji gotowego ogrodu. Portal jest miejscem zarówno tych, którzy szukają inspiracji, jak tych, którzy potrzebują gotowych rozwiązań.

Współpracujemy m.in. z Agencją Promocji Zieleni, Stowarzyszeniem Zieleń Polska, Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Twórców Ogrodów „OSTO”, magazynem "Ogrody", "Zieleń Miejska" oraz "Mój Piękny Ogród" a także z innymi firmami. Szczególnie ważna jest bieżąca współpraca z ekspertami z różnych dziedzin zielonej branży, która zapewnia utrzymanie treści merytorycznej na wysokim poziomie.

Patronujemy ogólnopolskim seminariom i konferencjom. Jesteśmy pomysłodawcą i organizatorem pierwszego tego rodzaju plebiscytu w branży: Produkt Roku. Często organizujemy różnego rodzaju konkursy.

Nasi czytelnicy to: architekci krajobrazu i projektanci ogrodów, studenci kierunków ogrodniczych i architektury krajobrazu, wykonawcy terenów zielonych i firmy związane z zieloną branżą, a także właściciele (również przyszli właściciele) domów z ogrodami, działek i inni miłośnicy ogrodów.

Aby sprostać wymaganiom naszych czytelników, portal został podzielony na trzy podstawowe działy: Architektura krajobrazu przeznaczony głównie dla projektantów, architektów i wszystkich profesjonalistów zielonej branży; Ogród – moje hobby stworzony z myślą o miłośnikach ogrodów oraz Usługi, shopping... w moim mieście, który łączy w sobie prezentacje produktów z galerią zamieszczane wg różnych tematów oraz jest obszerną bazą informacji.

Cały czas, dążąc do rozwoju zgodnego z wymaganiami naszych czytelników, wzbogacamy portal o treści i artykuły z zakresu pielęgnacji ogrodów, informacji o roślinach, porad ogrodniczych itd, a także o różne narzędzia interaktywne dla Internautów i nowe rozwiązania systemowe.

Więcej informacji o tym co się aktualnie dzieje w Redakcji, statystyki oglądalności, grafiki reklam w magazynach itd

 

Portal tworzą:

 

Spec. ds. rozwoju portalu, marketingu i pr

Bartosz Palewski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Sprzedaży powierzchni reklamowych:

Ewa Żelazko
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 502 345 944

Dział informatyczny:

Andrzej Ościak

Grafik:

Karol Fabjańczuk

Sekretariat:

Marta Kamchen

Współpraca:

Paulina Hernandez
Anna Jankowska
Rozalia Krusikiewicz
Karolina Kaczmarek
Paweł Wypychowski

Zobacz naszych ekspertów>>>

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki