NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

Atrakcyjne dekoracje pomogą nadać twojemu zieleńcowi indywidualnego charakteru, poniżej znajdziesz kolejną dawkę inspirujących projektów do samodzielnego wykonania. Wystarczy trochę chęci, odrobina talentu plastycznego, wolne popołudnie i.. do dzieła!


dekoracyjne0akcenty-w-ogrodzie-postarzana-rzezba

Ogrodowe ornamenty

Jeśli chodzi o ogrodową rzeźbę, to łatwo zamiast eleganckiej dekoracji, skończyć z czymś kiczowatym i nieadekwatnym. Dostępne szeroko betonowe rzeźby przypominające te rodem ze starożytnej Grecji, są właśnie takim przykładem. Po prostu klują w oczy swoją nowością, co gryzie się z ich formą.... Oczywiście jeśli nie dysponujemy pokaźną kwotą na zakup oryginalnego antyku, możemy wciąż wyczarować dekorację w naszym ogrodzie, która skromnie podkreśli jego urok, zamiast przytłaczać go swoją brzydotą. Przy użyciu technik postarzania betonowych rzeźb z łatwością dodasz każdej figurce antycznego charakteru.

dekoracyjne0akcenty-w-ogrodzie-postarzana-rzezba-1

Własnoręcznie wyhodowane topiary

Łatwo jest kupić uformowane krzewy i czerpać przyjemność z oglądania ich. Ale prawdziwa radość i duma ogrodnika to własnoręcznie uformowany topiar. Wiele gatunków roślin ozdobnych nadaje się świetnie do formowania, doskonale sprawdzi się też roślina jadalna, a mianowicie rozmaryn. Można także spróbować użyć do formowania bluszczu, bukszpanu, ostrokrzewu, a z roślin kwitnących hortensji, lantany pospolitej czy fuksji.

dekoracyjne0akcenty-w-ogrodzie-topiary

Kolorowa ścieżka

Sam stwórz piękną i wyjątkową ogrodową ścieżkę dzięki położeniu na niej specjalnej, własnoręcznie wykonanej nawierzchni. Użyj kamieni zdobionych mozaiką udekorowaną potłuczonymi skorupami naczyń ceramicznych czy resztek glazury, aby zaoszczędzić na kupnie materiałów. Wykonując mozaikę pamiętaj o środkach ostrożności, miej na rękach grube rękawice, a na oczach ochronne okulary aby uniknąć skaleczenia odpryskiem.

dekoracyjne0akcenty-w-ogrodzie-mozaikowe-plytki

dekoracyjne0akcenty-w-ogrodzie-mozaikowe-plytki-1

Aluminiowe lampiony

Teraz możesz rozświetlić swój taras dzięki tym niedrogim i łatwym do wykonania aluminiowym lampionom. Nawet podczas niewielkiej letniej bryzy te pomysłowe światełka wprowadzą radosną atmosferę podczas przyjęcia na świeżym powietrzu. Skonstruujesz je z puszek po żywności, z których usunięto etykiety i wieczka. Przy użyciu ostrego noża i młotka można ozdobić puszkę wycinając ażurowy, prosty wzór. Pamiętać należy o zachowaniu środków ostrożności przy wykonywaniu takiego lampionu, a także przy jego używaniu.

dekoracyjne0akcenty-w-ogrodzie-lampiony-z-puszek

Źródło: Better Homes & Gardens0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki